Українські банки, волонтери та звичайні громадяни збирають та перераховують кошти для допомоги постраждалим від теракту рашистів на житловому масиві Перемога.
Як зазначають фінансові експерти, лише за два дні внаслідок такої всенародної ініціативи було добровільно зібрано та пожертвовано понад 150 мільйонів гривень.
Великий збір провів Монобанк, який зібрав понад 100 мільйонів гривень. Як розповів співзасновник банку Олег Гороховський, банк запустив спеціальну акцію. Благодійники за кожен внесок розміром понад 100 гривень ставали учасниками лотереї з розіграшу карток Монобанку із спеціальними умовами обслуговування. А той, хто зробив найбільший внесок, отримає прапор України із автографом Валерія Залужного.
Загалом за два дні збору учасниками цієї акції стали 376 тисяч осіб. Зібрано понад 100 мільйонів гривень. Як повідомляє Олег Гороховський, найбільшу пожертву зробив Олександр Гузенко з Дніпра, який перерахував 2 мільйони гривень.
Усі зібрані кошти будуть перераховані до спеціального фонду для допомоги постраждалим переможцям.
15 мільйонів гривень Дніпру перерахував Приватбанк, який повідомив про це:
«Днепр — это особый город для ПриватБанка. Это наш дом. Город, где началась наша история, где находится наш самый большой офис из 5000 работников. Мы не можем оставаться в стороне от беды и хотим поддержать родной город и людей, чьи жизнь разрушила вражеская ракета, попавшая в жилой дом 14 января.
ПриватБанк направляет 15 млн. гривен собственных средств на помощь пострадавшим в трагедии и тем, кто сейчас круглосуточно спасает жизнь днепрян.
В частности, на эту сумму будет закуплено критически необходимое оборудование для клинической больницы скорой медицинской помощи г. Днепра. Еще часть средств мы направим на усиление самоотверженных спасателей ГУ ГСЧС в Днепропетровской области, уже несколько суток подряд непрерывно ликвидирующих последствия страшной трагедии.
Конечно, ПриватБанк поддерживает и семьи сотрудников, которые, к сожалению, тоже среди жертв».
Продовжують збирання коштів для допомоги мешканцям Перемоги звичайні громадяни та волонтери.
Зокрема Координаційний штаб волонтерів Дніпра, окрім величезної допомоги постраждалим речами, продуктами та іншим, зібрав 1 378 800 гривень.
Збір коштів продовжується.
Сподіваємось, зібрані кошти допоможуть придбати житло всім тим, хто втратив його після цієї трагедії.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |