Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 17 травня 2025
23:48

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Криворізьких аеророзвідників нагородили «Залізними хрестами»

Криворізьких аеророзвідників нагородили «Залізними хрестами»

Таких нагород удостоєно всіх екіпажів 129-ї Окремої Криворізької бригади ТРО «Люфтваффе», які взяли участь у нещодавньому знищенні техніки ворога та рашистського зенітно-ракетного комплексу «ТОР».

Таке нагородже

ння проведено відповідно до наказу Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі командир підрозділу "Люфтваффе" Микола Колесник.

Він також згадав:

«Щось вогненебезпечне по посадках ховали орки, в кількості декількох одиниць. З вогнегасниками у росіян проблеми. Тому згоріло все на…й. Чорного диму було дофіга.

Дяку Богам війни! Дякую екіпажам Люфтваффе!

Екіпаж Люфтваффе знаходить ТОР під…рів, відходить, той ТОР робить пуск ракети по нашій Лелеці, але це не перший раз по нам стріляють, мимо. Те що нас атакують бачать Боги війни - наша артилерія, навелися, постріл, ТОР той, мінімум треба тягнути аж до завода виробника, влучили зовсім поряд, аж башту вивернуло, достатньо щоб вивести систему РЛС з ладу, достатньо щоб все навісне зовні знесло нах…й.

Це третій комплекс ППО, з яким Люфтваффе зустрілося постріл на постріл. Люфтваффе vs ППО піда…рів, 3:0, бо з нами найкраща артилерія!

Дякую Богам війни за влучну стрільбу!

PS Як виявилося, це була розминка, далі було веселіше, наша артилерія найкраща!»

.

Фото зі сторінки Миколи Колесника.







Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті