Волонтерки продовжують в'язати теплі речі для воїнів на передовій.
Міський сайт уже розповідав про те, як дніпровські майстрині об'єдналися для того, щоб разом в'язати шкарпетки, шарфи та інші теплі речі для воїнів ЗСУ.
Робота В'язального батальйону успішно продовжується. Про неї розповів народний депутат Дмитро Кисилевський, який забезпечує волонтерів пряжею:
«Отримали нову партію пряжі. Вона призначена для в’язання шкарпеток бійцям ЗСУ. Всіх, хто вміє в’язати, запрошуємо долучитися до нового завдання В’язального батальйону!З попередньої партії жительниці лівого берегу Дніпра у складі нашого батальйону вже зв’язали 260 пар шкарпеток. Готуємо їх відправку у 25 бригаду ЗСУ. А загалом вже зв'язано 626 пар!
З лікарень та госпіталів надходить інформація про те, що помітно частіше у наших воїнів стали траплятися випадки обмороження. Теплі шкарпетки можуть частково вирішити цю проблему.
Пряжу для шкарпеток можна отримати в моїй депутатській приймальні в ДК “Металург”. Попередньо потрібно узгодити час візиту з моїми помічниками за номером 097 379 57 19.
Для участі прошу заповнити анкету за посиланням.
Ми обов’язково прозвітуємо про доставку всіх шкарпеток В’язального батальйону нашим захисникам та захисницям. Разом переможемо!».
Фото зі сторінки Дмитра Кисилевського.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |