Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 13 травня 2025
10:52

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Філатов вручив нагороди тепловикам Дніпра, які продовжують відновлювати міські системи після атак рф

Філатов вручив нагороди тепловикам Дніпра, які продовжують відновлювати міські системи після атак рф

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства мер Дніпра Борис Філатов нагородив тепловиків міста. Почесні відзнаки отримали слюсарі, електрики, енергетики та майстри.

Незважаючи на виклики війни, кожен з них продовжував працювати на своїх місцях і робив все, аби попри підступність російських загарбників Дніпро зміг пройти зиму з найменшими незручностями.

«Привітав наших тепловиків. Знаєте, всі ми очікували блекауту, а потім бачили, як ці хлопці та дівчата працювали по коліно в крижаній воді. Тільки завдяки їх зусиллям нам вдалося уникнути найнегативніших сценаріїв розвитку подій», — наголосив Філатов.

Він подякував всім комунальникам, наголосивши, що їхня робота завжди матиме важливе значення для міста — надто в умовах повномасштабної війни з рф.

Про те, що останні місяці були найтяжчими за 37 років його досвіду розповідає головний енергетик КП «Теплоенерго» Олександр Демченко. Чоловік згадує, як під час блекауту в листопаді він зі своєю командою, не маючи зв’язку, організував роботи, а далі вони працювали фактично цілодобово — доки не відновили системи.

«Я ж теж мешканець цього міста. І я розумію всіх, хто сидів без світла, без тепла. Тому дуже хочеться нашим людям доставляти тепло не тільки в квартири, а й всюди. За всі ці роки роботи в теплових мережах — воно вже в крові, воно в душі і скрізь у мене», — говорить Олександр Демченко.

Також серед нагороджених бухгалтерка «Теплоенерго» Олена Корнієвська. Вона зауважує: хоч її спеціальність не пов’язана напряму з постачанням тепла, але вчасно сплачена заробітна плата майстрам і перерахування податків є її суттєвим внеском у спільну роботу.

«Я вдячна керівництву, що ми всі залишилися тут. Бо саме керівництво нікуди не поїхало. Ніхто не вивозив сім’ї. І ми всі працювали. Було страшно, тривожно і моторошно. Але це наша праця. Вона — корисна і її треба продовжувати робити», — переконана головна бухгалтерка КП «Теплоенерго» Олена Корнієвська.






Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (18)

•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (17)

•  Коломойському продовжили запобіжний захід у справі про замовне вбивство (14)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (8)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (7)

•  Українці різко скоротили купівлю доларів у банках (7)

•  Штраф до 1700 грн чекає на порушників торгівлі «з рук» у Дніпрі (6)

•  У Дніпрі на Набережній Перемоги у потрійній ДТП Audi «закинуло» на мотоцикл: відео моменту (6)

•  У Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького трамвай №12 протаранив три автівки: рух електротранспорту заблокований (5)

•  У Дніпрі на Донецькому шосе чоловік загинув під колесами трамвая (відео моменту) (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті