Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 14 июня 2025
13:01

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

На Днепропетровщине активно высаживают молодые леса

На Днепропетровщине активно высаживают молодые леса

21 марта отмечается Международный день лесов.

Накануне этого праздника в Восточном лесном офисе (так сейчас называется бывшее областное управление лесного и охотничьего хозяйства) показали, как на Днепропетровщине высаживают молодые леса.

Несмотря на войну, этот процесс продолжается. Городской сайт уже рассказывал о том, как во время войны сохраняют и развивают леса области. А также мы сообщали о том, что у нас готовятся высадить более 30 тысяч молодых саженцев хвойных растений, которые были эвакуированы из опасных зон в Запорожской области.

И вот сотрудники лесхозов приступили к их высадке.

Об этом рассказали в Восточном лесном офисе:

«Маленькі сосни із Запорізької області вже ростуть на території Дніпропетровщини.

З Крутоярівського лісництва Запорізької області, що неподалік зони обстрілів, нещодавно евакуювали 30 тисяч саджанців. Працівники разом з колегами з Петриківського лісгоспу викопали та транспортували саджанці сосни Палляса (звичайної).

Аби коренева система не піддавалася великому розмноженню бактерій, посадковий матеріал одразу після викопки помістили в спеціальні тканини та тару для транспортування.

Загалом працівники філії Петриківський лісгосп вже висадили 68 тисяч сіянців, у тому числі 30 тисяч із зони бойових обстрілів. Посаджені саджанці вже зростають.

Це перша цьогорічна пересадка, яка є складовою висадки та відтворення лісу в рамках програми президента “Зелена країна”. Плануються ще дві такі евакуації посадкового матеріалу із зон обстрілів. 20% лісів наших господарств Дніпропетровської та Запорізької областей перебувають в обмеженому доступі. Тобто, на цій території неможливо вести господарську діяльність. Але наші лісівники продовжують це робити там, де це можливо».




Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (9)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (5)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (5)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (3)

•  Уперше в історії три «Золоті мʼячі» разом уже у Дніпрі: де можно побачити нагороди Блохіна, Бєланова і Шевченка (3)

•  Водіям Дніпра нагадали правила проїзду перехресть із круговим рухом (3)

•  у Дніпрі триває оновлення трамвайних рейок для запуску низькопідлогових трамваїв (3)

•  Калинову перетворюють на пустелю? Чому там масово видаляють тополі (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
лет тому назад начали строить Набережную

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте