Черговий цікавий благодійний захід здійснили каякери із клубу SUP Station Dnipro.
З початку Великої війни члени цього клубу активно займаються волонтерською допомогою нашим військовим. Усі заходи каякерів спрямовані на збирання коштів для захисників України.
Так було й у черговому поході минулими вихідними. Члени клубу та їхні прихильники вирушили до Дієвських плавнів за пролісками. При цьому жодна квіточка не постраждала – учасники походу ними тільки милувалися, не зриваючи.
А результатом походу стали 10 тисяч гривень на допомогу ЗСУ.
Докладніше про це розповів один із керівників клубу Макс Коваленко:
«8 км лісовими протоками крізь очерети, повалені стовбури дерев, уздовж берегів усипаних першоцвітами, ні в чому не поступаючись двом десяткам дорослих учасників.Самостійно один у каяку. Вже звична справа. 9 років. Стаж самостійного веслування у каяку — 5.
Завдяки тому, що ми провели цей захід у SUP Station Dnipro з'явилась змога перерахувати 10 к на користь "підшефним"
Не зупиняємось».
Фото зі сторінки Макса Коваленка.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |