Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
22:14

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині за добу травмувалися семеро п'яних

На Дніпропетровщині за добу травмувалися семеро п'яних

Емоційний пост про те, як п'яні відволікають ресурси медиків швидкої допомоги, написав голова Обласного центру медицини катастроф Радій Шевченко.

1426 викликів на добу надійшло у швидку допомогу Дніпропетровщини: поранених захисників госпіталізували до Мечникова та інших лікарень, бійців евакуювали на подальшу реабілітацію, 35 інсультів, 10 інфарктів.

А тим часом чоловіки призовного віку з алкогольною інтоксикацією відволікають ресурси медиків і не дають їм вкотре розслабитися. Так:

– у Кривому Розі 34-річний чоловік отримав політравму. Алкогольна інтоксикація.

- у Кривому Розі 34-річний водій у ДТП отримав перелом ключиці. Алкогольна інтоксикація.

- у Кам'янському 38-річний чоловік отримав ножове поранення. Алкогольна інтоксикація.

- у Жовтих водах двоє хлопців по 19 років - водій та пасажир - у ДТП отримали перелом стегна та забиту рану підборіддя. Алкогольна інтоксикація.

- У Чаплине 50-річний чоловік отримав ножове поранення. Алкогольна інтоксикація.

- У Дніпрі 38-річний чоловік отримав колото-різану рану стегна, алкогольну інтоксикацію.

"Низький вам уклін, здорові бугаї призовного віку, які не даєте розслабитися бригадам. Центри комплектації, у нас є їхні адреси", - звернувся до винуватців та військових голова Обласного центру медицини катастроф Радій Шевченко.
Gorod.dp.ua на Facebook.


радіорокс  (26.04.23 22:48): +100500)) Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті