Жителі Дніпра дивуються парадоксам покосу трави у місті: на стадіоні парку Гагаріна схили від трави повністю викосили, а на полі залишили бур'янів до пояса.
Незважаючи на Велику війну та пов'язані з нею проблеми, траву та бур'яни на клумбах, газонах, у парках та дворах Дніпра – періодично скошують.
Але не всім городянам подобаються, як і де проводяться такі роботи.
Навесні екологи та активісти протестували проти викошування рідкісних трав'яних газонів у парках міста.
Також городяни не раз звертали увагу на тотальне, під корінь, скошування трави там, де вона могла зеленіти і радувати око.
Як то кажуть, скільки людей – стільки й думок…
Але часом логіку комунальних працівників справді вкрай складно зрозуміти.
Свіжий приклад – стадіон ДНУ у парку Гагаріна. На ньому повністю скосили траву на схилах. Там, де це було набагато важче зробити і трава спокійно могла б рости і далі.
А ось на полі рослинності - майже до пояса!
На цей парадокс у групі Urban Dnipro Community звернув увагу Mavid Kovalsev, поставивши наступне питання:
«ТЕАТР АБСУРДУПарк Гагаріна. ДНУ.
Викосити схили над стадіоном, але на самому спортивному полі залишити траву по пояс. Продовжуйте».
Його подив поділяють багато городян...
Фото зі сторінки групи Urban Dnipro Community.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
А как будут делать здесь - так вы спросите. Или дождитесь хотябы завершения работ на склонах. И тогда уже либо будете кричать, что "склоны скосили, а поле не тронули" (если не перейдут на покос стадиона) или увидите как будут поле приводить в порядок.
Что за "активисны"... один перед другим стараются "сенсацию" найти на ровном месте. Вы б так руками работали, как языком. Или хоть людям поведайте на какие доходи живете - пусть и люди так смогут зарабатывать Відповісти | З цитатою