Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
01:08

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Німеччині відкрилася виставка картин юних художників Дніпропетровщини

У Німеччині відкрилася виставка картин юних художників Дніпропетровщини

Виставку картин юних художників Кривого Рогу відкрито у місті-побратимі – Дуйсбурзі.

Організатори та відвідувачі цієї виставки були вражені тим, які цікаві та різнопланові роботи створюють криворізькі діти під час Великої війни. Особливо з урахуванням того, що Кривий Ріг систематично зазнає ворожих обстрілів.

Про відкриття виставки розповів голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул:

«Пишаюся талантами юних криворізьких художників, які підкорили Німеччину!

У місті-партнері Кривого Рогу – Дуйсбурзі відкрилася виставка їх картин.

Творчість молоді – один із символів нашої незламності, що надає сили для Перемоги.

Напередодні під час онлайн-зустрічі з обербургомістром Дуйсбурга Зьореном Лінком ми обговорювали цілий спектр спільних проєктів. Культура – це інструмент об’єднання наших міст.

Ця виставка – перша з низки запланованих акцій, покликаних познайомити німців з культурним життям Кривого Рогу. Наступний захід відбудеться у вересні.

Дякую заступнику очільника Дуйсбурга Едельтрауд Клабун, яка особисто відкрила цю виставку.

Координатор виставки, директор Криворізької художньої школи №1 Оксана Поліщук сказала: «Німцям дуже сподобалися роботи юних криворіжців. Вони здивовані, що наші діти можуть створювати такі яскраві картини навіть під час війни та постійних обстрілів. Їх особливо вразило те, що дітям та молоді в Кривому Розі надаються такі різноманітні можливості мистецької освіти в місцевих художніх та музичних школах. Я сказала, що це – предмет нашої особливої гордості, адже в Кривому Розі, на відміну від інших міст, не було закрито жодного комунального закладу позашкільної мистецької освіти».



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті