Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 07 червня 2026
13:17

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі відбулися масові ігри на честь Дня Незалежності

|«« «« »» »»|

На честь свята Дніпропетровське відділення НОК України провело змагання з чотирьох видів спорту.

Молоді спортсмени змагалися у чотирьох видах спорту: волейболі, міні-футболі, настільному тенісі та дартсі.

Про підсумки змагань розповіли у Дніпропетровському відділенні НОК України:

«У Дніпрі пройшли спортивні змагання присвячені Дню Незалежності України.

Мета проєкту – залучення населення до активних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення здоров’я людей та підвищення майстерності спортсменів.

На прикладах досягнень українських спортсменів розкриваються сім олімпійських цінностей: повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість.

Вперше змагання відбулись за участі спортсменів та спортсменів-аматорів, які співпрацюють з КЗ „Дніпропетровський обласний центр фізичного здоров’я населення.КЗ "Дніпропетровський обласний центр "Спорт для всіх"

Цьогорічними переможцями у командних видах спорту стали:

„Волейбол”: 1 місце – команда ФСТ "СПАРТАК"; 2 місце – команда КЗ "ДОЦФЗН "Спорт для всіх"; 3 місце – команда ФСТ "Динамо" України".

„Міні-футбол”: 1 місце – команда КЗ "ДОЦФЗН "Спорт для всіх"; 2 місце – команда ФСТ "СПАРТАК" ; 3 місце – команда ФСТ "Динамо" України".

Переможцями в індивідуальних змаганнях стали: 

"Дартс": 1 місце – Гаркявінко Анна ; 2 місце – Глущенко Олександра ; 3 місце – Бельмас Ростислав.

„Теніс настільний”: 1 місце – Тімарєв Сергій ; 2 місце – Дударєв Артем; 3 місце – Білий Олександр.

Вітаємо учасників змагань із перемогами та Днем Незалежності України!».

Фото – Дніпропетровське відділення НОК України. 

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (11)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (11)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті