Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
01:23

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Як працюватимуть мистецькі школи Дніпра у новому навчальному році

|«« «« »» »»|

У Дніпрі цьогоріч 8 тисяч дітей відвідуватимуть міські мистецькі школи. Форму навчання, як і в загальноосвітніх закладах, обирали батьки. Це може бути змішана, дистанційна форма або повністю офлайн.

«При організації навчального процесу ми керуємось думкою батьків та питаннями безпеки. Близько третини батьків обрали дистанційну форму навчання. Інші навчатимуться офлайн або на змішаній формі. Тобто частина занять проходить дистанційно, частина офлайн. Є заклади, які повністю забезпечують процес навчання офлайн», – розповів Євген Хорошилов, начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР.

У Дніпрі працюють 22 мистецькі школи. Усі вони мають або власне укриття, або користуються укриттями партнерів, які розташовані поруч. Це може бути, наприклад, ОСББ або освітній заклад. Мистецькі школи, в яких немає укриття і немає партнерів, організовують освітній процес у загальноосвітніх школах.

У «Дніпровській дитячій музичній школі № 2 імені А. Я. Штогаренка» 50 % учнів навчатимуться дистанційно. Інша половина за змішаною формою або офлайн. Перед початком навчального року для викладачів та вихованців провели тренінг, як діяти під час повітряної тривоги.

«У нашому закладі немає власного укриття. Ми користуємось сховищем ОСББ. Воно розташоване поруч. Там є все необхідне відповідно до вимог. Під час тривоги діти з викладачами спускаються в укриття. Черговий перевіряє, щоб ніхто з дітей не залишився у класі. Відповідальність за безпеку дитини в школі повністю несуть викладачі», – зазначила Юлія Свиридова, директорка музичної школи.

У цій музичній школі навчаються 304 дитини. З першого вересня до закладу прийдуть ще 20 новачків. Усі вони хочуть навчатися офлайн, розповідає викладачка фортепіано Тетяна Волокитіна:

«Ми вміємо працювати дистанційно, в нас був такий досвід минулого року. Вже є певні методики. Втім, на мій погляд, краще, аби діти навчалися в класах, адже музика – це жива матерія. Діти повинні бачити руки та чути, відчувати музику».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті