Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
02:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі тривають ремонти аварійних дитячих та спортивних майданчиків

|«« «« »» »»|

1 вересня черговий по місту перевірив ремонти аварійних дитячих та спортивних майданчиків за низкою адрес. Перша – вул. Кедріна, 56.

«Місцеві мешканці на прийомі міського голови Бориса Філатова попросили відремонтувати майданчик. Оновили тут все дитяче обладнання, уклали гумове покриття. Нині залишилося встановити лави, пісочницю і завезти чистий пісок», – прокоментував директор КП «Розвиток територій міста» Олександр Чуб.

Поряд з оновленим майданчиком залишилися ще старі елементи. Мешканці не захотіли, аби працівники їх демонтували.

На майданчику по бульвару Слави, 52 оновлення елементів ще триває. Тут замінили тренажери та потурбувалися про безпеку на підлозі.

«Згадані майданчики не відповідали нормам, були вже небезпечні. Замінили обладнання, улаштували гумове покриття, яке подобається містянам. Тут можна займатися і не травмуватися. До кінця року плануємо відремонтувати понад 70 аварійних майданчиків. Усе залежатиме від фінансування. Роботи тривають», – говорить черговий по місту, директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської радиАртем Нідєлько.

З початку року у Дніпрі вже оновили 44 комплекти дитячого та спортивного обладнання. На вересень у планах ремонт ще 9 об’єктів, які становлять небезпеку.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Включите мозг  (02.09.23 11:46): Деньги доя армии нужны, а не для этого Відповісти | З цитатою
йцукен  (01.09.23 23:56): а чего не в ноябре) Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті