пн, 29 апреля 2024
14:35

БК «Прометей» буксует в Европе

Баскетболисты из Слобожанского под Днепром в Еврокубке уступили английскому клубу «Лондон Лайонс» - 87:99.

Это поражение стало уже вторым в трех матчах Еврокубка. Совсем не такого старта на европейской арене поклонники ждали от клуба, который в прошлом сезоне дошел до полуфинала Еврокубка 7 Дней.

Вместе с тем напомним, что и в прошлом сезоне «Прометей» в Еврокубке стартовал не очень впечатляюще, занимая в концу осени место в середине турнирной таблицы. И только потом команда совершила впечатляющий рывок вперед.

О поражении от клуба из Лондона в БК «Прометей» сообщили:

«Прометей» зазнав другої поспіль поразки в Єврокубку, поступившись в матчі проти «Лондон Лайонс»

18 жовтня український «Прометей» на паркеті «Арени Рига» у рамках третього туру Єврокубка приймав англійську команду «Лондон Лайонс». Переможцями матчу стали саме гості із Великої Британії, здолавши «титанів» із рахунком 87:99.

Підопічні Ронена Гінзбурга знову яскраво та швидко розпочали матч, відзначившись кількома видовищними моментами та зумівши швидко відірватися в рахунку. Але вже друга чверть виявилась дуже успішною для «Лондона» – її «леви» виграли з рахунком 29:15 та пішли на велику перерву вже із невеликою перевагою – 48:45.

У третій чверті лондонці продовжили нав'язувати «Прометею» свою гру, але баскетболістам української команди вдалося знайти свою гру та почати скорочувати відставання в рахунку, яке з'явилося після успішного старту половини від «Лайонс». У четвертій чверті «титани» підібралися на відстань в одне володіння, але «Лондон» знову зумів доволі швидко повернути комфортну для себе перевагу і в напруженій кінцівці довести матч до третьої для себе перемоги в трьох матчах Єврокубка.

Далі в Єврокубку на «Прометей» чекає виїзний матч проти словенської «Цедевіти-Олімпії», з якою українська команда зіграє наступної середи, 25 жовтня. Перед цим «титани» проведуть домашню зустріч у Латвійсько-естонській лізі – в суботу, 21 жовтня, гратимуть проти «Лієпаї».