пн, 29 апреля 2024
12:24

БК «Прометей» готовится к решительным переменам

В очередном матче Еврокубка баскетболисты из Слобожанского под Днепром уступили БК «Париж» 79:96, что вызвало очередную острую реакцию президента клуба Владимира Дубинского.

В этом сезоне в Еврокубке «Прометей» играет, как на американских горках – то подъем, то спуск. В пяти играх у полуфиналиста предыдущего розыгрыша – две победы и уже три поражения.

Вчера в очередной игре наши земляки без шансов уступили «Парижу», о чем в клубе рассказали:

«Прометей» поступився «Парижу», зазнавши третьої поразки в сезоні Єврокубка

1 листопада «Прометей» провів свій черговий матч групового етапу Єврокубка, поступившись на паркеті комплексу «Арені Рига» французькому «Парижу». Підопічні Ронена Гінзбурга зазнали поразки із рахунком 79:96.

«Титани» вже традиційно для себе зуміли добре розпочати матч та виграти першу чверть, однак у другій французи віднайшли свою гру та зуміли переламати хід поєдинку – виграли 10-хвилинку та пішли на велику перерву вже за комфортної переваги. Рахунок на табло був 41:48 не на користь української перерви.

Так само жваво «Париж» продовжив і в другій половині. Баскетболісти клубу із Франції виграли обидві чверті та довели матч до перемоги.

«Париж» залишається непереможною в Єврокубку командою – 5 матчів та 5 перемог у нинішньому сезоні. Для «Прометея» ж ця поразка стала третьою, результат команди Ронена Гінзбурга – 2-3.

На «Прометей» далі чекає домашній матч у ЛЕБЛ проти «Огре» (4 листопада) та виїзна гра проти литовських «Вулвз» у Єврокубку (8 листопада)».

Это поражение вызвало очередной шквал критики Владимира Дубинского. Напомним, что раньше он обещал разогнать половину команды. Похоже, эта угроза становится все реальней, о чем президент написал:

«Поступаємось, дива не сталося. Зі старту було зрозуміло, що гра буде швидка, виснажлива та агресивна.

Перша чверть - добре відіграли, йшов кидок. У другій відпускаємо суперника на сім очок вперед і починаємо розуміти нема нікого, хто поведе Прометей уперед.

Дуже очікували відповідальну гру у захисті у другій половині матчу, але дива не сталося.

Треба визнати, ми виглядали слабкішими за суперника і нам необхідно робити висновки та приймати рішення з приводу того, що ми робимо далі.

Найближчим часом буду мати розмову з тренером Нено, маємо підтримку від партнерів та готуємось до болючих змін».