Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
01:49

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дефіцит державного бюджету в Україні у 2024 році може сягнути 29 мільярдів доларів

Дефіцит державного бюджету в Україні у 2024 році може сягнути 29 мільярдів доларів

Використання російських активів може бути додатковим варіантом економічної підтримки країни.

В Україні ймовірна "дірка" бюджету може сягнути 29 мільярдів доларів. До нового року основні донори із США та ЄС ще не підтвердили фінансову підтримку у 2024 році. Влада запевняє, що для отримання коштів вона готова провести реформи.

Про економічну ситуацію в Україні у 2024 році розповів міністр фінансів України Сергій Марченко в інтерв'ю для видання Politico. Він каже, що наслідки кризи можуть бути "травматичними".

"Наслідки економічної кризи будуть дуже, дуже травматичними не лише для України, а й для всієї Європи, тому що це може мати наслідки і для Європи: міграція як побічний ефект, величезне зростання цін у Європі, зокрема, на деякі продовольчі товари, знову ж на нафту й газ", - повідомив Марченко.

Міністр наголосив, що в Україні готові обговорень, але не готові до того, що це може призвести до затримки надання підтримки Україні. Владі України потрібні гроші з початку наступного року.

Додаткові кошти та проблеми

До початку нового року Україна усе ще не отримала підтвердження фінансової підтримки від основних донорів зі Сполучених Штатів та Європейського Союзу. Ймовірна "дірка" у державному бюджеті 2024 року може сягнути $29 млрд.

На його думку, економічні проблеми в Україні обов'язково матимуть негативний вплив і на Євросоюз. Марченко каже, що уряд та парламент готові проводити реформи та посилювати антикорупційні органи.

Міністр також сказав, що можливість використання російських активів може бути додатковим варіантом. Перший пріоритет влади використання усіх російських активів, аби допомогти Україні відновити можливості та економіку.

Марченко також закликав союзників прискорити передачу Україні близько $300 млрд російських активів, заморожених країнами G7 на початку повномасштабної війни.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті