Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 21 апреля 2025
02:31

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Какое фото Днепропетровщины стало победителем в конкурсе «Википедии»

Какое фото Днепропетровщины стало победителем в конкурсе «Википедии»

Всемирная энциклопедия огласила региональных победителей в фотоконкурсе «Вики любит Землю».

Об этом конкурсе организаторы рассказали:

«Раді оголосити серію світлин, які представляють Україну на міжнародному етапі нашого сестринського фотоконкурсу Вікі любить Землю Україна / Wiki Loves Earth Ukraine 2023.

Це міжнародний фотоконкурс об'єктів природно-заповідного фонду, у якому цьогоріч взяли участь близько 50 країн і територій.

Україну на міжнародному змаганні представляють 15 світлин, які отримали найвищі бали журі за результатами української частини конкурсу.

Згідно з міжнародними правилами, вони поділяються на дві категорії: 9 пейзажних світлин та 6 макрофотографій української природи.

Переможці міжнародного етапу будуть оголошені у другій половині листопада. Бажаємо успіхів українським авторам!

Раніше ми також оголосили найкращі світлини у кожному з регіонів України».

А лучшим фото о природе стал снимок Артема Жеребцова с изображением живописного каньона на реке Каменка в Токовских гранитах:

«Серед фото Дніпропетровської області журі конкурсу обрало світлину Артема Жеребцова з зображенням Мальовничого каньйону на річці Кам’янці в Токівських гранітах. 

У 2023 році учасники та учасниці завантажили 132 світлини 24 природоохоронних об’єктів Дніпровщини. Загалом список пам’яток природи регіону нараховує 180 позицій ПЗФ, за роки проведення «Вікі любить Землю» в Україні конкурсантам вдалося сфотографувати 161 (89%)».

Фото Артема Жеребцова.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на прохання містян перенесуть одну з зупинок найпопулярнішого трамвайного маршруту №1 (21)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (16)

•  Україна перейде на номінальну напругу відповідно до євростандарту (12)

•  Дніпро отримав 100 каналізаційних люків від Уряду Японії у рамках програми екстреного відновлення (9)

•  У Дніпрі викривач суддівської корупції не лише втратив адвокатське свідоцтво, а й сам став підозрюваним (6)

•  Дніпровський силач-рекордсмен дав інтерв'ю для Книги рекордів Гіннеса (6)

•  У Дніпрі продається Мадонна з айфоном (6)

•  Без заторів і зупинок: що таке «зелена хвиля» та де вона діє у Дніпрі (5)

•  Рекордний курс: євро подорожчав. Чи зміняться ціни на продукти та послуги – розказав експерт з Дніпра Володимир Косюга (4)

•  На Днепропетровщине браконьєр чотирма сітками виловив біля 50 кг риби (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривен бюджет Днепра на 2025 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте