Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 24 червня 2025
14:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі фахівці ДСНС врятували чоловіка, який потребував медичної допомоги

У Дніпрі фахівці ДСНС врятували чоловіка, який потребував медичної допомоги

Сьогодні о 12:32 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Масивна Самарського району міста Дніпро.

Під час проведення розвідки рятувальники ознак пожежі не виявили, але у квартирі за зачиненими дверима знаходився чоловік, який потребував медичної допомоги.

Фахівці ДСНС за допомогою висувної драбини через вікно потрапили до оселі чоловіка.

Співробітники Служби порятунку відчинили вхідні двері до помешкання та надали доступ працівникам екстреної медичної допомоги. Врятованого на ношах перенесли до карети медичних працівників для подальшої госпіталізації.

До місця виклику було залучено 10 рятувальників та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті