Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 08 червня 2025
00:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Поліцейські Дніпра та Кам'янського району вилучили незаконних цигарок та алкоголю майже на півмільйона грн

Поліцейські Дніпра та Кам'янського району вилучили незаконних цигарок та алкоголю майже на півмільйона грн

Поліцейські вилучили близько 5 тисяч тютюнових виробів та понад тисячу літрів алкоголю.

З 11 по 28 січня поліцейські Кам'янського району вилучили із незаконного обігу підакцизних товарів на суму понад 240 тисяч гривень. Правоохоронці задокументували 34 порушення торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. На правопорушників складено адміністративні протоколи за ст. 156 ст. 164 та ст. 164-5 КУпАП.

З незаконного обігу поліцейські вилучили майже 3 тисячі тютюнових виробів, електронних пристроїв для куріння, рідини до електронних пристроїв, тютюн та майже тисячу літрів алкоголю, які реалізовувалися без дозвільних документів на торгівлю та марок акцизного податку.

З 26-29 січня поліцейські виявили факт незаконного продажу тютюнових та алкогольних виробів на суму близько 200 тисяч гривень під час перевірки магазинів в Індустріальному, Новокодакському, Соборному, Шевченківському районах Дніпра та Петриківському районі області.

Під час профілактичного відпрацювання міста правоохоронці вилучили близько 2 тисяч пачок цигарок, 120 літрів алкоголю, близько 30 штук електронних сигарет, майже 30 картриджів з рідиною для електронних пристроїв, продаж яких відбувався з порушенням законодавства.

Щодо порушників дільничні склали 12 адміністративних протоколів за ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями споживання тютюнових виробів без їх згоряння) та за ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, продаж підакцизних товарів (алкоголь чи тютюнові вироби) може здійснюватися виключно за наявності відповідної ліцензії. За посиланням у мережі Телеграм https://t.me/ExciseDPbot можна повідомити поліцію про роботу закладів, де здійснюється незаконна торгівля безакцизними товарами.








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (15)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (6)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (5)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті