Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 06 липня 2025
00:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Ще 22 дитбудинки сімейного типу Дніпропетровщини отримали гуманітарну допомогу від Фундації Олени Зеленської

|«« «« »» »»|

Апостолівська, П’ятихатська та Марганецька громади отримали допомогу від Фундації першої леді Олени Зеленської. 22-м дитячим будинкам сімейного типу доставили гуманітарний вантаж. В них виховують майже 190 хлопчиків та дівчат.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Надійшли найнеобхідніші речі. Побутова техніка, гаджети, кухонне приладдя, помпові станції, генератори, котли та водонагрівачі. Все те, що батьки-вихователі замовили заздалегідь», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Серед тих, хто отримав допомогу, родина Колосюк. Нещодавно ДБСТ поповнився новими вихованцями. Це два хлопчики та стільки ж дівчат. З початку війни малі були в евакуації закордоном. Та вже декілька місяців – вдома.

«Зараз вони адаптуються. Старші діти розповідають про наші правила поведінки. Живемо дружно. Великим колективом вчимо патріотичні пісні та влаштовуємо концерти вдома», – поділилася мати-вихователька Ірина.

Вона розповіла, для новеньких потрібні були ліжка, матраци та постіль. Попросили передати й техніку – хлібопічку, пилосос, мультиварку та кондиціонер. І велосипеди – для активного дозвілля.

У Кириленків зараз живе шестеро дітей. Незабаром приїдуть ще п’ятеро. Для великої сім’ї, кажуть, в нагоді стане посудомийка та містка морозильна камера. Для онлайн-навчання – телефони, планшети та ноутбуки.

«У нас є техніка, але вона вживана. Може вийти з ладу. Та й скоро нас стане більше. Знадобляться нові матраци. А ще – додаткове місце для зберігання запасів», — сказала мати-вихователька Галина.

Торік допомогу від Фундації Олени Зеленської отримали 83 ДБСТ області. Загалом там виховують шість сотень дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (12)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (11)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (7)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
9
млн евро на нові трамваї витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті