Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 26 травня 2025
00:45

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

«Спорт поруч»: у Дніпрі оборонці безкоштовно відвідують басейн

|«« «« »» »»|

Дніпропетровська ОВА та обласне відділення Національного олімпійського комітету запустили проєкт «Спорт поруч».

Відтепер ветерани зможуть двічі на тиждень безоплатно відвідувати басейн, тренажерну залу та сауну. Перша група вже розпочала заняття.

«Реабілітація бійців – пріоритет. На Дніпропетровщині втілюємо багато ініціатив, аби допомогти оборонцям відновитися. Цього разу – оздоровче плавання для наших воїнів. Такий метод терапії – один з найефективніших після поранень», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Учасниками цього курсу стали військові, які отримали інвалідність через війну. Захисники та захисниці будуть займатися по 3 години. Під пильним контролем тренера або самостійно.

«Я вивчав, як працювати з людьми з інвалідністю, контузією чи порушенням опорно-рухового апарату. Тут тепер слідкую за нашими хлопцями. Раджу, як краще плавати, аби укріпити ті чи інші групи м’язів», – розповідає тренер з плавання Олексій Муха.

Долучився до занять і пан Вадим. Вперше став до лав ЗСУ у 2014 році. Не зміг стояти осторонь і в лютому 2022-го. Згодом через стан здоров’я звільнився.

«Лише два місяці тому я завершив службу. Хочу рухатися далі. Тому відслідковую всі такі заходи, аби відновитися швидше. Плавання допоможе покращити мій фізичний і моральний стан. Буду тепер радити побратимам, які також отримали травми», – ділиться ветеран.

Також на заняття записався Віталій. Свій військовий шлях розпочав у велику війну. Через серйозні навантаження виникли проблеми з коліном. Каже, тепер має ендопротезування суглоба. І потребує довготривалої реабілітації.

«Хоч я і не зможу після операції повернутися в стрій, але укріплюючи суглоби, житиму повноцінно. Тому коли лікарі прописали відвідувати басейн, одразу вирішив діяти», – зізнається учасник бойових дій Віталій.

За два місяці планують набрати наступну групу учасників. Дізнатися деталі та записатися можна за номером: 0686798961. Кількість місць обмежена.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті