Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 18 травня 2025
18:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Виклики та перспективи розвитку медіа в Україні

Виклики та перспективи розвитку медіа в Україні

Медійна діяльність в контексті відбудови України відіграє критичну роль у формуванні суспільної свідомості, забезпеченні доступу до об’єктивної інформації та сприянні демократичним процесам.

Про це Відкритому розповіла завідувачка кафедри маркетингу та журналістики, кандидат економічних наук, доцент Ольга Кучкова.

У медійній сфері України є декілька ключових аспектів, які відображають складність та важливість цієї галузі. Це свобода слова та незалежність. Однак журналісти часто стикаються з тиском від політичних, бізнесових та інших впливових структур.

“Медійна сфера України продовжує еволюціонувати, знаходячи способи адаптації до сучасних викликів та розвитку нових форм медіа-комунікацій. Зростання використання інтернет-медіа та соціальних мереж перетворює традиційні медіа і змінює спосіб споживання інформації. А поява нових незалежних медіа-платформ та журналістських ініціатив сприяє розширенню простору для вільного обміну інформацією та різноманітності точок зору.

Ми бачимо зараз, які зусилля докладаються на рівні держави та громадських ініціатив для боротьби з поширенням фейків та дезінформації. Зростає і вплив міжнародних медіа-компаній. Проте, існують і фінансові проблеми та зменшення доходів у зв’язку зі зростанням конкуренції та змінами у споживацьких звичках. Особливо гостро зараз постає недостатня професійна підготовка. Бо саме це може бути серйозною перешкодою для якості медійної діяльності та впливати на рівень довіри громадськості”, – говорить Ольга Кучкова.

За словами фахівчині, потрібно зміцнити програми навчання для медійних спеціалістів у вищих навчальних закладах, забезпечивши їх актуальними знаннями та навичками, які відповідають сучасним вимогам професії.

Медійні організації можуть вкладати у навчання та тренінги для своїх журналістів, вони повинні бути готові до постійного самовдосконалення. Комбінація цих підходів може допомогти подолати недоліки у професійній підготовці журналістів і підвищити якість медійної діяльності в Україні.

Більше дивіться у відео:

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті