Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 29 червня 2025
03:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Бригади працюють на 10 обʼєктах одночасно: у Дніпрі з початку року відремонтували дороги на понад пів сотні вулиць

|«« «« »» »»|

У Дніпрі продовжують оновлювати дорожнє покриття. Все, аби пішоходи і водії могли пересуватись мегаполісом безпечно.

Нині бригади працюють на просп. Івана Мазепи. Тут досить інтенсивний рух, адже через відсутність об’їзної дороги тут курсують багато фур.

«Капітально оновлювали тут дорогу, тротуари та підпірну стіну років 20 тому. Тож зараз ми щороку підтримуємо її стан, адже через великогабаритні вантажівки дорожнє покриття руйнується швидше. Цьогоріч ми розпочали роботи на цій ділянці на початку березня. Першим етапом було оновлення великих відрізків доріг картковим методом. Нині ж у тих місцях, де присутня невелика кількість ям, ремонтуємо ямковим методом. Плануємо завершити усі роботи протягом цього тижня», - зазначив заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов.

По місту зараз працюють одночасно 10 бригад на 10 об’єктах.

Усувають аварійну ямковість, оновлюють покриття картковим методом асфальтування. Це вул. Братів Бачинських, Сонячна Набережна, вул. Героїв УПА, вул. Олександра Оксанченка тощо.

Водночас розпочаті і комплексні роботи, які включають не лише оновлення дорожнього покриття, а й тротуарного з урахуванням елементів безбарʼєрності. Це вул. Богдана Хмельницького та вул. Мільмана.

На сьогодні дорожні бригади також методом гарячого асфальтування закривають усі «латки», які взимку лагодили холодним асфальтом.

Усього з початку року методом гарячого асфальтування оновили понад пів сотні доріг. Вклали понад 120 тис. кв. м нового покриття. До кінця року планують оновити близько 300 вулиць, але якщо дозволить фінансування.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (6)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)

•  Патрульні виявили п'яну жінку на електросамокаті (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті