Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 21 апреля 2025
21:37

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Сотрудница исторического музея Днепра удивительным образом расписывает гильзы

Сотрудница исторического музея Днепра удивительным образом расписывает гильзы

При росписи артефактов Большой войны Анастасия Галимова использует мотивы старинных приднепровских рушныков.

Такой вид творчества среди мастериц Днепра стал популярным после начала Большой войны. Чаще всего расписанные гильзы и другие артефакты войны идут на аукционы, помогая собирать деньги в помощь нашим военным.

Таким же образом поступает и сотрудница Днепропетровского национального исторического музея имени Яворницкого Анастасия Галимова.

Как отмечают специалисты, ее техника росписи – очень оригинальна. Ее основа – узоры и мотивы старинных рушныков нашего региона.

Сейчас Анастасия Галимова закончила работу над еще одной партией изделий, рассказав об этом:

«Закінчила ще дві гільзи.

До речі, на зеленій гільзі зображена вишивка з весільного рушника, що знаходиться у фондах ДНІМ.

Гільза прикрашена з двох сторін, підписана цитатами з "Лісової пісні" Лесі Українки.

Романтично-драматична історія у волинських лісах і дніпропетровський рослинний орнамент дуже непогано виглядають разом».

Фото Анастасии Галимовой







Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на прохання містян перенесуть одну з зупинок найпопулярнішого трамвайного маршруту №1 (18)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (16)

•  Україна перейде на номінальну напругу відповідно до євростандарту (13)

•  Дніпро отримав 100 каналізаційних люків від Уряду Японії у рамках програми екстреного відновлення (10)

•  Дніпровський силач-рекордсмен дав інтерв'ю для Книги рекордів Гіннеса (6)

•  У Дніпрі продається Мадонна з айфоном (6)

•  Рекордний курс: євро подорожчав. Чи зміняться ціни на продукти та послуги – розказав експерт з Дніпра Володимир Косюга (4)

•  На Днепропетровщине браконьєр чотирма сітками виловив біля 50 кг риби (4)

•  У Дніпрі викривач суддівської корупції не лише втратив адвокатське свідоцтво, а й сам став підозрюваним (4)

•  Без заторів і зупинок: що таке «зелена хвиля» та де вона діє у Дніпрі (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
лет зданию Днепровского цирка

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте