Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
21:29

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Що і за скільки купують мешканці Дніпра для забезпечення домівок електроенергією (опитування)

Що і за скільки купують мешканці Дніпра для забезпечення домівок електроенергією (опитування)

У сучасних умовах нестабільного електропостачання дніпряни все частіше задумуються про придбання приладів, які можуть забезпечити електроенергію в разі відключень. Для когось це — питання комфорту, а для когось — необхідність, особливо якщо мова йде про роботу чи здоров’я.

Журналісти “Нашого міста” вирішили дізнатися, які прилади для забезпечення електроенергією найбільш популярні серед жителів Дніпра, та які витрати вони готові понести для забезпечення стабільного електропостачання.

Після кількатижневої перерви в Україну знову повернулися відключення світла. Окрім того, за прогнозами енергетиків вони можуть тривати і взимку. Тож багато людей обирають для себе придбати прилади, які надаватимуть змогу мати світло, інтернет, енергію для підзарядки гаджетів тощо.

Більшість опитаних у Дніпрі розповідають, що підготувалися до відключень. Дехто закупив генератори ще у 2022 році, коли тільки починалися блекаути.

«Два роки тому, коли все тільки почалося, купив собі невеликий електроприлад для живлення холодильника звісно, на той час за один прилад довелося заплатити десь 40 тисяч гривень. Це дуже дороге, тому що тоді попит був на такі прилади», – каже В’ячеслав.

Дехто для комфорту обирає менш вартісні пристрої. Як до прикладу – зарядні станції.

«Взяв лише зарядну станцію і все. Вона обійшлася у 27 тисяч. Купили на той випадок, щоб можна було підключити холодильник, телевізор, вентилятор коли спека. Більше нічого не купляв», – сказав Артур.

Натомість є мешканці, які запаслися лише свічками та ліхтариками.

«Ні, свічки, ліхтарики різні. А такого серйозно поки не купували. Але ми поки й так обходилися нормально», – сказала пані Світлана.

Детальніше про пристрої, які обрали для себе дніпряни на випадок відключень світла – дивіться у відео:

Gorod.dp.ua на Facebook.


Ахвигеть...  (22.08.24 23:52): "зарядну станцію.. Вона обійшлася у 27 тисяч. Купили на той випадок, щоб можна було підключити холодильник, телевізор, вентилятор коли спека" Це мабуть взяв десь ват на 1500. Зараз таку за 27 не купиш. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті