Чергового гучного міжнародного успіху досягла майстер висотних стрибків у воду Неллі Чуканівська.
В Австралії завершилися представницькі міжнародні змагання з хайдайвінгу Red Bull Cliff Diving.
На них чудовий результат у стрибках із 21-метрової вежі показала Неллі Чуканівська. Вона виборола третє місце, показавши чудовий підсумковий результат – 306,9 балів.
Зазначимо, що Неллі – мужня стрибуня родом із міста Покров. Але вона давно живе та тренується у Дніпрі, зараз є студенткою Дніпровського університету фізкультури та спорту.
Про це Міському сайту люб'язно повідомила Олена Коробка:
«Вітаємо українських хайдайверів Олексія Пригорова та Неллі Чуканівську, а також їхніх тренерів з призовими місцями на Red Bull Cliff Diving з хайдайвингу в Австралії!Олексій Пригоров став чемпіоном (набрав 405,9 балів) серед чоловіків у стрибках з 27-метрової вежі!
Неллі Чуканівська посіла III місце (306,9 балів) серед жінок у стрибках з 21-метрової вежі!
Це неймовірний успіх українських спортсменів на найпрестижнішому турнірі з хайдайвиингу!
Також вітаємо тренерський штаб на чолі з президенткою Федерації хайдайвингу Ольгою Савчук та президентом Федерації стрибків у воду Дніпропетровської області Олегом Вишивановим, які підготували Неллі Чуканівську!
Дякуємо Олексію та Неллі - українським спортсменам, які піднімають прапор України на міжнародних змаганнях по усьому світу!».
Переглянути відео стрибка Неллі можна тут.
Фото – Висотні стрибки у воду України.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |