Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 22 лютого 2025
16:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Спортсменки з Дніпра Ярослава Магучіх та Анастасія Коженкова стали Амбасадорами чистого спорту

Спортсменки з Дніпра Ярослава Магучіх та Анастасія Коженкова стали Амбасадорами чистого спорту

Олімпійські чемпіонки – стрибунка у висоту Ярослава Магучіх та веслувальниця Анастасія Коженкова увійшли до числа 15 найкращих українських спортсменів – учасників нового національного проєкту «Амбасадори чистого спорту».

Керівництво Національного антидопінгового центру (НАДЦ) відібрало учасників за двома критеріями: повинні бути абсолютно чистими, ідеальними з погляду антидопінгового життя за всю карʼєру; і бути інфлюенсерами, авторитетними людьми у спортивному і медійному середовищі.

«Через наших Амбасадорів чистого спорту ми будемо поширювати наш інформаційний продукт, відеоматеріали, які запускаємо з наступного року, з донесенням того, що спортсмен повинен знати. Про систему ADAMS, як зареєструватися, щоб не пропустити тест, які особливості, які санкції, якщо забув це зробити. Про режим харчування і лікування: що повинні пити, колоти, вживати, в тому числі з БАДів, щоб там не було заборонених речовин. У випадку хвороби – як діяти, до кого звертатися, як працює система терапевтичного використання» , - розповів директор НАДЦ Сергій Попик.
Це будуть «гайди» за участі цих спортсменів, такий продукт, який людині, яка їде в поїзді на змагання чи тренування, на базі після змагань відпочиває, натиснула в інстаграмі і впродовж 30 секунд подивилася матеріал.

«Тобто, по роботі зі спортсменами – це інформаційна робота. І це наш пріоритет на наступний рік», - додав Сергій Попик.

Також Амбасадорами стали Марина Бех-Романчук, Артур Фельфнер, Ірина Геращенко, Аліна Грушина-Акобія, сестри Марина і Влада Алексіїви, Аннамарія Данча, Михайло Романчук, Юлія Бакастова, Оксана Лівач, Олексій Середа, Таїсія Онофрійчук.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті