Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
03:04

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На укриття у дніпровській лікарні хочуть витратити 465 мільйонів гривень!

На укриття у дніпровській лікарні хочуть витратити 465 мільйонів гривень!

Таку величезну суму планують витратити на створення укриття у Регіональному медичному центрі сімейного здоров'я.

Цей центр розташований у Дніпрі на вулиці Космічній, 13 та перебуває у підпорядкуванні обласної влади.

Замовником робіт є Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА.

Усі охочі взяти участь у тендері можуть подати пропозиції до 10 березня цього року.

З тендером можна ознайомитись тут.

Укриття планується грандіозним, із трьома великими підземними поверхами.

Безперечно, під час війни необхідність у ньому є. Громадські активісти пропонують оцінити масштаб проекту. І замислитися над тим, чи необхідний настільки величезний і дорогий проект зараз, коли на повну ідуть переговори про настання миру?


Gorod.dp.ua на Facebook.


Дніпро  (24.02.25 15:55): Пропоную замислитися над тим, чи бере участь в будь-яких переговорах на цей момент Україна, та на скільки реалістичним виглядає довготривалий мир. Робити щось по інфраструктурі у місті - краще на дрони. Робити укриття в дитячій лікарні - скоро мир... Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті