Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 07 липня 2025
12:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі відкрили виставку художника-баталіста Сергія Чайки «Україна – переможець!» та збирають донати для легендарної 25-ки

|«« «« »» »»|

48 картин з українськими козаками, сучасними військовими та вільною Україною. У Дніпровській обласній філармонії відкрили виставку відомого в Україні та за кордоном художника-баталіста Сергія Чайки «Україна — переможець!».

«Я довго роздумував як я, як художник, можу допомогти захисникам України. І у спілкуванні з БФ «Сприяння 25-й окремій повітрянодесантній Січеславській бригаді» вони запропонували ідею створення виставки моїх робіт. Назву для неї обрали пророчу – «Україна – переможець!». Усі ці картини я писав протягом життя. Виставив тут 48 робіт, проте 10 з них я віддаю фонду. Вони вилучать за них кошти, які будуть спрямовані на допомогу нашим українським козакам – десантникам 25-ї Січеславської бригади», — розповів художник-баталіст Сергій Чайка.

Організатори кажуть, цією виставкою хотіли нагадати людям, що українці завжди були славетними воїнами і завжди здобували перемогу. Всі ці мотиви і представлені в роботах художника.

«Нам дуже приємно, що художник вирішив подарувати нашому фонду свої чудові картини. Щоб його роботи були корисними нашим військовим, то буде організовано аукціон. Там ми представимо 10 робіт пана Сергія, а охочі матимуть змогу придбати ці картини. Усі вилучені під час аукціону кошти ми спрямуємо на потреби 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади», — розповів голова БФ «Сприяння 25-й окремій повітрянодесантній Січеславській бригаді» Віктор Кучинський.

Неодноразово до допомоги січеславським десантникам долучалася і Дніпровська міська рада. Разом з Благодійним фондом закуповували дрони та різне оснащення для військовослужбовців, які стоять на захисті нашої України.

«Ми підтримуємо будь-які волонтерські ініціативи, тому не могли пройти повз цієї виставки. Мені дуже імпонує цей дух бригади з козацьким характером, якою є 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада. Вони завжди беруть участь у найгостріших бойових діях. А зараз тримають Покровський напрямок. Художник дуже гарно зобразив наших козаків у своїх роботах. І взагалі вся ця виставка – це чудовий спосіб збирати донати для бригади, для ЗСУ. Тому ми радо це підтримуємо своєю участю, донатами та взаємодією», — зазначив заступник міського голови Дніпра з питань інформаційної політики Андрій Денисенко.

На відкриття виставки прийшли дніпряни, десантники 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади та волонтери.

«Картини дуже патріотичні, передають силу українських людей, наш дух та жагу до життя. Загалом тема патріотизму, національного виховання завжди буде актуальна. Наш ворог не спить і він чекає будь-якого часу та можливості, щоб загасити українців. Ми цього не дозволимо. Усі разом маємо підтримувати нашу державу та бути гідними її», — додав волонтер Леонід Русаков.

Відвідати виставку художника-баталіста Сергія Чайки можна до кінця травня у Дніпровській обласній філармонії.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (14)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (11)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (8)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (7)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (5)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті