Найближчої суботи, 3 травня, свій черговий сезон літніх перевезень розпочне залізниця у парку Глоби.
Наступного року виповниться 90 років відкриття цієї залізниці.
Вона – не тільки улюблена розвага для городян різного віку та поколінь. Але й важлива основа підготовки молодих залізничників.
3 травня на Дніпровській дитячій залізниці не лише розпочнеться Літній сезон перевезень, а й стартує практика для 600 юних залізничників.
Про це повідомляє Укрзалізниця:
«3 травня стартує літня виробнича практика для юних залізничників у Дніпрі (600 вихованців).⠀
До початку нового сезону на дитячих залізницях було проведено ремонтні роботи на станціях і у виробничих приміщеннях, оновлено фарбування рухомого складу, виконано профілактичні огляди вузлів і агрегатів локомотивів.⠀
Дитячі залізниці — це не лише важливий інструмент профорієнтаційної роботи та позашкільного навчання, а й популярне місце родинного дозвілля для містян.
Графік руху поїздів Дніпро:
травень, вересень, жовтень — у вихідні дні з 10:00 до 18:00
червень, липень, серпень — у четвер та п’ятницю з 12:00 до 18:00, у суботу та неділю — з 10:00 до 18:00
1 та 2 листопада - з 10:00 по 18:00».
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |