Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 30 травня 2025
08:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Верховна Рада відзначила двох мешканців Дніпропетровщини

Верховна Рада відзначила двох мешканців Дніпропетровщини

За дорученням Голови Верховної Ради України голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук вручив Грамоти ВРУ двом людям з нашої області.

Юлія Омелян — голова Ляшківської сільської ради Дніпровського району. Вже 29 років очолює громаду, впроваджуючи зміни та підтримуючи людей у найскладніші часи.

Олександр Мирошниченко — директор приватного підприємства «Зігфрід-М». Активно долучається до соціальних ініціатив на Дніпропетровщині, допомагає нашим військовим та мешканцям Синельниківського району.

Ці нагороди — визнання від Верховної Ради України за відданість справі та щоденну працю задля людей.

Саме такі люди — основа незламності нашої Дніпропетровщини та всієї України!


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті