Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 27 червня 2025
07:57

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Президент нагородив двох дітей з Дніпропетровщини

Президент нагородив двох дітей з Дніпропетровщини

Вперше за ініціативи Президента Володимира Зеленського започаткована відзнака для юних патріотів — «Майбутнє України».

Двоє мешканців Дніпропетровщини отримали цю нагороду з рук Глави держави. 3 червня Президент Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською вручили перші 24 відзнаки дітям, які проявили мужність, доброту і людяність у важкі часи війни.

15-річний учень Ліцею №130 Тимофій Потеряйло з Дніпра з початком повномасштабної війни волонтерив. Грою на бандурі збирав кошти для оборонців. Трохи пізніше став допомагати з ліквідацією наслідків ворожих обстрілів. Школяра часто можна побачити на місці трагедії, де він серед тих, хто розгортає штаб, видає воду або гарячу їжу. Доводилося хлопцю й брати участь у порятунку людей. Про Тимофія ми вже раніше розповідали тут.

Студентка Ольга Лактіонова – з Кривого Рогу. Сильний вчинок дівчина здійснила на Херсонщині. Вона побачила, як група дітей провалилась під кригу. І, не роздумуючи, стрибнула у крижану воду. Неймовірна рішучість. Але лід став пасткою і для неї. На крики про допомогу вчасно прибіг небайдужий місцевий житель. Ольгу та ще одну з дівчаток вдалося врятувати та, на жаль, троє інших дітей загинули. Сама Ольга не вважає свій вчинок подвигом.





Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (6)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Середня зарплата в Україні зросла: Дніпро у п'ятірці лідерів (3)

•  У Дніпрі оновлюють колії та зупинки для запуску нових низькопідлогових трамваїв у межах флагманського проєкту «Рух без бар’єрів» (3)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  На сцені ДніпроОпери стався яскравий вибух (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті