Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 24 липня 2025
07:42

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Незаконні виплати військовослужбовцю: на Дніпропетровщині начальнику штабу та його підлеглому повідомлено про підозру

Незаконні виплати військовослужбовцю: на Дніпропетровщині начальнику штабу та його підлеглому повідомлено про підозру

Про підозру повідомлено начальнику штабу – заступнику командира однієї з військових частин та його підлеглому військовослужбовцю.

Залежно від ролі кожного, їм інкриміновано зловживання службовим становищем, пособництво в ухиленні від військової служби, самовільне залишення місця служби та шахрайство у великих розмірах (ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 409, ч. 4 ст. 190 КК України).

За даними слідства, посадовець, зловживаючи службовим становищем, організував незаконне нарахування грошового забезпечення та додаткової винагороди підлеглому, який фактично не виконував службові обов’язки. Військовослужбовець не проходив підготовку у навчальному центрі та був відсутній за місцем служби, однак упродовж майже півтора роки щомісячно безпідставно отримував від 15 до 30 тисяч гривень.

Унаслідок протиправних дій державному бюджету спричинено збитки на суму понад 704 тисячі гривень.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті