Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 23 липня 2025
01:46

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Договір реструктуризації або суд: мешканцям Дніпра нагадали способи врегулювання заборгованості за опалення

|«« «« »» »»|

У Дніпрі КП «Теплоенерго» закликає містян сплачувати борги за послуги опалення. Мешканці завинили підприємству понад 1 мільярд 430 мільйонів гривень. Серед способів погашення боргу – договір реструктуризації. Завдяки йому можна сплатити борг не весь одразу, а частинами протягом року.

«Це катастрофічна сума, яка сформувалася протягом тривалого періоду. Часто люди, які мають борг чи соромляться, чи не хочуть говорити про нього, думають, що якось саме воно вирішиться. Але це так не працює. Ми постійно проводимо роботу з боржниками — інформуємо мешканців, розвішуємо оголошення біля під’їздів, у соціальних мережах, щоб люди хоч потрохи закривали борг. Для цього у споживачів є можливість укласти договір реструктуризації з підприємством і сплачувати борг частинами протягом року. З кожним споживачем ми проводимо індивідуальну роботу і в залежності від його доходу пропонуємо той термін і ту суму, яку йому буде зручно сплачувати. Наразі у нас укладено 95 договорів на загальну суму понад 3 млн 620 тис. гривень», — зазначила начальниця відділу з питань інформаційної політики та документообігу КП «Теплоенерго» Дніпровської міськради Анастасія Василенко.

Серед тих, хто уклав договір реструктуризації, пан Ігор. Каже, через маленьку пенсію не міг сплачувати за опалення в повному обсязі, тож і сформувався борг.

«Договір я уклав рік тому і мені стало значно легше жити та сплачувати за комунальні послуги. Щомісяця сплачую по 300 гривень і можу бути впевнений, що за борг на мене не подадуть до суду і не буде жодної відповідальності. Взагалі я за те, щоб всі люди вчасно платили за комунальні послуги, але якщо такої можливості немає, то договори реструктуризації дуже виручають. Особливо це корисно для пенсіонерів», — говорить дніпрянин Ігор Верлатий.

«Якщо людина не сплачує борг і не укладає договір реструктуризації, то стягувати заборгованість будуть у судовому порядку. Якщо справа доходить до суду, до основної суми боргу додатково нараховуються інфляційні витрати, штрафні санкції та судовий збір. Як заборгованість примусово буде стягувати виконавча служба, то там дуже неприємні та негативні для містян наслідки – арешт майна, рахунків, а також додаткові витрати на виконавчий збір, а це 10 % від суми заборгованості. Це приносить людям більше клопоту, аніж своєчасно звернутися до абонентського відділу та укласти договір про часткове погашення боргу. Зробити це можуть як власники житла, так і люди, які прописані у цьому помешканні», — додала Анастасія Василенко.

Щоб укласти договір реструктуризації, потрібно звернутися до Центру обслуговування абонентів КП «Теплоенерго», що розташований на вул. Королеви Єлизавети II, 15-А. Також необхідно принести такі документи: заява, копії паспорта (1, 2 та 11 сторінки), ідентифікаційний код, довідка про склад сім'ї, довідки про доходи всіх повнолітніх членів родини за останні 6 місяців, довідка з центру зайнятості (для незайнятих) та остання сторінка трудової книжки (для незайнятих).

Проконсультуватися щодо договору також можна за телефонами: (056) 778-59-98, (056) 778-10-42, (067) 102-42-04, (050) 052-95-39.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Эля  (22.07.25 20:28): А за что платить? За холодные батареи зимой? За 12° тепла в квартире? Відповісти | З цитатою
Потребитель  (22.07.25 16:08): Потрiбно пiдвищити тарифи так щоб перекласти борг на тих хто платить.
Оце я придумав. )))
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті