Київ загалом встановив безвіз з 147 країнами світу, таким чином український паспорт посів 29 місце у світовому рейтингу.
Український паспорт піднявся на три позиції у світовому рейтингу паспортів та посів 29 місце. Загальна кількість держав, з якими Україна встановила безвізовий режим, зросла до 147. Про це повідомляє міжнародна компанія Henley&Partners.
Експерти компанії проаналізували дані Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) та інших відкритих джерел.
Згідно з оновленим рейтингом, власники українського паспорта можуть без візи відвідувати 147 країн світу. Поруч з Україною в рейтингу розташувалися Гренада (також 29 місце), Домініка та Сент-Люсія.
Лідери рейтингу:
1 місце - Сінгапур: 193 країни без віз
2 місце - Японія та Південна Корея: по 190 країн
3 місце - Фінляндія, Данія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія та Іспанія: по 189 країн.
Афганістан замикає рейтинг, посідаючи 99-те місце. Паспорт цієї країни дає змогу безвізово відвідати тільки 25 держав, що робить його найслабшим у світі.
Україна в січні 2024 року займала 32 місце і мала безвізовий доступ до 148 країн, та незважаючи на незначне скорочення кількості безвізових напрямків, загальна позиція в рейтингу покращилася.
Як відомо, у 2022 році Україна посіла 34-е місце у рейтингу Henley & Partners. Тоді громадяни нашої держави без отримання віз могли подорожувати 143 країнами.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |