Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 31 липня 2025
04:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

За тиждень енергетики відновили електропостачання для 73 тисяч родин

За тиждень енергетики відновили електропостачання для 73 тисяч родин

З 21 по 27 липня енергетики повернули світло у 73 тисячі осель жителів Дніпропетровщини, які залишилися без живлення через ворожі атаки.

Дніпропетровщина продовжує потерпати від російських ударів, які призводять до пошкодження мереж та аварійних відключень. Минулого тижня фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі повернули електропостачання до 73 318 осель, що були знеструмлені через обстріли.

«Сьогодні вночі під час однієї з атак ворог повністю знеструмив одразу 96 прифронтових населених пунктів на сході області. Наші фахівці працювали до ранку. Вже о 2:38 вдалося заживити половину знеструмлених об’єктів, а близько 9-ї ранку всі жителі постраждалого району знов були зі світлом. Попри небезпеку продовжуємо забезпечувати мешканців Дніпропетровщини електроенергією та відновлювати світло в умовах постійних обстрілів», − прокоментував генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Всі роботи енергетики проводять за погодженням із ДСНС та військовими.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті