Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 07 червня 2026
08:50

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Мільйонні збитки на ремонті мереж водовідведення: судитимуть посадовців Дніпровської міськради та підрядників

Мільйонні збитки на ремонті мереж водовідведення: судитимуть посадовців Дніпровської міськради та підрядників

Прокурори завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальні акти стосовно посадовців Дніпровської міської ради, комунального підприємства та підрядних організацій за фактами привласнення бюджетних коштів під час ремонту мереж водовідведення.

За даними слідства, у 2024 році посадовці міськради уклали низку договорів на проведення ремонту зливної каналізації у місті Дніпрі з підконтрольними підприємствами. Надалі до актів виконаних робіт було внесено завідомо неправдиві відомості — із завищенням вартості робіт та зазначенням техніки, яка фактично не залучалася.

Незважаючи на обізнаність щодо недостовірності внесених даних, обвинувачені погодили та підписали відповідні акти виконаних робіт.

Розмір завданих збитків становить 3,5 млн грн, що підтверджено висновками експертиз.

Обвинувальні акти стосовно двох посадовців міськради, двох директорів підрядних компаній, інженера КП та бухгалтера скеровано до суду за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.








Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (11)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (11)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
140
років ринку «Озерка».

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті