Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 05 ноября 2024
02:21

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Самые популярные специальности у канадских студентов: история, медицина, менеджмент и отрасль коммуникаций

Самые популярные специальности у канадских студентов: история, медицина, менеджмент и отрасль коммуникаций
Дніпропетровський національний університеті імені Олеся Гончара вперше відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Даніель Карон. Він зустрівся з представниками адміністрації та студентами закладу.

Перш за все високий гість подякував керівництву ДНУ за привітний і теплий прийом:

– Мені надзвичайно приємно, що я нарешті зміг приїхати до такого дуже відомого в Україні вишу. Канада відносно активно працює з Дніпропетровською областю: сьогодні тут успішно реалізується ряд спільних канадсько-українських проектів – інвестиційних, міжнародного розвитку, моніторингу розвитку малого підприємництва.

Дуже дякую за те, що ви відчинили для мене двері свого університету та надали можливість зустрітися з вашими студентами. Мені завжди подобається спілкуватися з молодшим поколінням, а саме з новою генерацією української молоді. Це надає мені можливість поговорити про Канаду, а їм – більше узнати про нашу країну.

Від імені ректорату Д. Карона привітав перший проректор ДНУ О. О. Кочубей. Олександр Олексійович коротко розповів про історію та сьогодення університету, відзначив високе місце ДНУ у рейтингу ВНЗ України (університет постійно входить до рейтингу лідерів), розповів про численні міжнародні зв’язки, в списку яких присутня й Канада:

– Cпівпраця ДНУ з ВНЗ Канади почалася у 2005 році з виконання сумісного міжнародного проекту „Регіональне навчання та розвиток консультативних можливостей в Україні”. Партнером нашого університету був Університет Мак Гілл Монреалю, з яким у 2006 році була укладена угода про співробітництво. Завдяки цьому проекту на факультеті післядипломної освіти ДНУ були створені умови для підвищення кваліфікації представників малого та середнього бізнесу. У 2009 році проект успішно закінчився, а комісія, яка перевіряла роботу університету за цим напрямком, залишилася дуже задоволеною. В результаті при Дніпропетровському національному університеті було відкрито центр з надання консалтингових послуг для потреб регіону.

Цього року ми провели успішні переговори щодо співпраці з канадським коледжем Мохаук. Адміністрації коледжу вже направлений проект договору про співробітництво в науково-освітянській сфері; сподіваємось, що він незабаром буде підписаний. Студенти, викладачі та науковці ДНУ неодноразово виїжджали до Канади для навчання, участі у конференціях, семінарах, проведення наукових досліджень. І хочу зауважити, що двері нашого університету завжди відкриті для друзів.

Потім Даніель Карон виступив з лекцією перед студентами факультетів міжнародної економіки (спеціальностей „міжнародні відносини” та „міжнародна економіка”), соціально-гуманітарного (спеціальність „політологія”), систем і засобів масової комунікації (спеціальність „міжнародні комунікації”). У своїй доповіді він торкнувся питань становлення демократії в Україні за 19 років незалежності; підкреслив, що демократія в кожній країні різна, і саме Україні належить надзвичайно важлива роль для стабільного розвитку демократичних інституцій на пострадянському просторі. Гість розповів також про історію Канади ще з часів колоніалізму:

– Наша країна дуже різноманітна з етнічної точки зору. Канада сьогодні – це співдружність націй, тут існують діаспори різних країн; українська, найбільша в світі поза межами України і Росії, налічує майже два мільйони. Це шосте місце серед етнічних груп, що живуть в Канаді. І для нас є дуже важливим зберігати і розвивати українську мову, культуру. Міжнародні угоди, підписані між Україною і Канадою, повинні створювати сприятливі умови для бізнесу, розвитку науки і передових технологій. Це не передбачає імміграцію, ми маємо отримувати професійний досвід у різних країнах і повертатися додому з новими знаннями й друзями.

Відповідаючи на численні запитання слухачів, пан Посол розповів про канадську систему освіти та втілення Болонської системи у вищих навчальних закладах, можливість навчання української молоді в Канаді. Виявилось, що найбільш популярними спеціальностями у канадських студентів є історія, медицина (як практична, так і дослідницька), менеджмент, галузь комунікацій. Аудиторію цікавили різноманітні теми: візовий режим, двосторонні відносини і шляхи їх активізації.

Д. Карон також торкнувся проблеми батьків і дітей, зауваживши на традиційному прагненні молоді до незалежності від дорослих. Наприкінці гість подякував присутніх за те, що вони знайшли час для зустрічі в спекотну навчальну пору.

Gorod.dp.ua на Facebook.
ФОТО:


  


Злой переводчик  (16.09.10 11:48): Ну, вот так лучше, не режет слух.
Чё ж самим облом вычитывать перед публикацией ???
Ответить | С цитатой
Злой переводчик  (16.09.10 11:38): ... в канадских студентов ... - круто-смешно-досадно. Хотя бы перечитывали после программ-переводчиков перед тем как публиковать... Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет просуществовала газета Днепр вечерний в бумажном формате

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте