Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 11 июня 2025
05:33

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепропетровске воспроизвели историю СССР в военной униформе

0:46 / 1.93 Mb
Історія СРСР у військовій уніформі. Таку колекцію зібрала у Дніпропетровську група колишніх міліціонерів. Від матроських бушлатів жовтневої революції - до раритетної форми Радянського Союзу.

У зібранні - понад тридцять експонатів періоду двадцятих-вісімдесятих років минулого сторіччя. Реставрують експонати - власноруч. І вже незабаром планують влаштувати першу - безкоштовну - виставку.

Ігор Кожемяк, співзасновник колекції:

- Кто-то звонит, кто-то приносит, где-то мы находим. Это, скажем, барахолки, рынки - вот там находится все это.

Сергій Зиньковський, колекціонер:

- Такая форма, похожая - в кинофильме "Место встречи изменить нельзя", там такой отрицательный герой - Фокс. Только он там ходил без погон и у него тут висел орден Отечественной войні 1 степени, которій ему сорвал потом Шарапов.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (16)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (10)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (9)

•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (7)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (6)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (6)

•  Через аварійний стан: на Амурському мосту капітально відремонтують трамвайні колії (4)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
лет со дня рождения Льва Писаржевского

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте