Ср, 16 октября 2019
08:38

ТЕАТРЫ И КУЛЬТУРНЫЕ ЦЕНТРЫ

Новости и акции:

По районам города:

11.12.2018

У Новий рік з театром!

До Нового року залишилося зовсім небагато часу. І пролетить він непомітно, а з огляду на те, що передноворічні вистави та концерти починаються з грудня, – можна вже зараз вибирати розважальну програму для себе та своїх дітей. Наразі Театр ім. Лесі Українки готує дві прем’єри для двох сцен.

На Основній сцені на молодих глядачів чекає зустріч із «Сплячою красунею» за мотивами казки Шарля Перро. Над постановкою цієї вистави працює режисер театру заслужений діяч мистецтв України Олександр Варун. Це традиційна історія про добро та зло, про страшне прокляття та чарівне кохання. Головні герої Король з Королевою, Зла та Добра феї, Принц з Принцесою, а гра акторів перенесе усіх в світ справжнього дива, туди, де народжуються казки. За традицією, всіх дітей перед початком вистави привітають з Новим роком Дід Мороз і Снігуронька.

Прем’єра вистави відбудеться 24 грудня о 13 годині, а далі за розкладом – 25, 29 та 30 грудня о 13 годині, 2, 3, 4, 5, та 6 січня двічі на день о 10 та 13 годинах.

Для Нової сцени режисер, заслужена артистка України Ірина Чваркова готує веселу та одночасно зворушливу музичну казку «Чарівна ніч, або коли оживають іграшки». Красуня Лялька, елегантний Папуга, хоробрий Тигр, чарівний Заєць та мудрий Ведмідь опинилися в складній ситуації, але їх дружба, оптимізм та винахідливість допомогли подолати усі перешкоди. Звичайно, тут не обійшлося без допомоги Діда Мороза і Снігуроньки.

Початок вистав о 12 годині 29, 30 грудня та 3, 4, 6 січня. І, звичайно ж, все почнеться в розкішній просторій залі на другому поверсі біля новорічної ялинки.

А для тих, хто хоче змінити обстановку, вечір 2-го січня можна провести у театрі і подивитися комедію «Що було, то було, або Шикарне весілля». Будуть приємні сюрпризи і несподівані зустрічі. Початок «новорічного весілля» о 17 годині.

Ще один сюрприз від режисера театру Олександра Варуна із загадковою назвою «Новорічна чудасія» можна побачити на сцені театру 12 та 13 січня о 17 годині. Чому загадкова? Ну з «новорічною» все зрозуміло, а от з «чудасією» доведеться розбиратися глядачам. Новий рік це найулюбленіше свято, це час чудес і чародійства, коли можливо все, і на сцені театру зустрічаються минуле і майбутнє, класика і сучасність.

Прес-служба театру

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте