Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вт, 18 мая 2021
22:58

ТЕАТРЫ И КУЛЬТУРНЫЕ ЦЕНТРЫ

23.04.2019

XI Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні»

З 17 по 24 травня 2019 року у місті Кам’янському проходитиме найграндіозніше театральне свято – XI Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні».

Впродовж 8 днів на двох сценах (Основній та Новій) Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки буде показано 15 вистав різних театральних колективів з 7 країн Європи та світу (Литви, Польщі, США, Грузії, Азербайджану, Туреччини та України). Україну на фестивалі представлятимуть театри з Києва, Кропивницького, Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Маріуполя, Одеси та Кам’янського.

Основна мета фестивалю-конкурсу – пропаганда драматичних творів світової класики, виховання молодого покоління глядачів на зразках класичної драматургії, популяризація театру, підйом його авторитету, обмін досвідом між творчими колективами.
До складу міжнародного журі фестивалю увійшли театральні діячі, театрознавці і театральні критики з Білорусі (Вероніка Ярмолінська і Жанна Лашкевич), Литви (Марія Танана), Грузії (Костянтин Абашидзе) та України (Юрій Ющенко, Олена Жатько). У фестивальному перегляді журі відзначить кращі виставу, режисуру, жіночу та чоловічу головні ролі, жіночу та чоловічу ролі другого плану, молодих актора та актрису. Переможці в цих номінаціях отримають дипломи лауреатів та приз – статуетку роботи скульптора Гарніка Хачатряна.

Міжнародний театральний фестиваль “Класика сьогодні” складається з карнавальної ходи центральними вулицями міста, урочистого відкриття, конкурсного перегляду театральних прем’єр та церемонії нагородження переможців. Під час відкриття фестивалю відбудеться підписання Меморандуму про творчу співпрацю між Дніпропетровським міжобласним відділенням Національної спілки театральних діячів України та творчою спілкою «Театральне товариство Грузії».

В рамках фестивалю для акторів театрів Придніпров’я відбудуться майстер-класи з фізичного театру (Алія Макнамара, США, Ешленд), роботи актора з предметом (Ігор Казаков, Білорусь, Мінськ) і сценічного фехтування(Олег Роєнко, Україна, Київ).
Кожен із запрошених колективів окрім показу конкурсної вистави візьме участь у концертах, обговореннях, майстер-класах, театралізованих екскурсіях історичною частиною міста Кам’янського (Верхня колонія).

З фестивальними виставами можна ознайомитися на нашому сайті у розділі Афіша
Замовляти квитки можна онлайн
Придбати квитки можна у касах театру:
ОСНОВНА СЦЕНА (пл. 250-річчя міста, 2) НОВА СЦЕНА (вул. Миколи Лисенка, 24).
Телефон для замовлення: 068 680 74 30copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте