Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 17 липня 2025
11:40

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Енергоефективність: Які програми та заходи запроваджують у Дніпрі

Енергоефективність: Які програми та заходи запроваджують у Дніпрі

Наразі у Дніпрі діють дві програми з енергоефективності. Одна з них спрямована на впровадження заходів щодо економії енергетичних ресурсів у комунальних закладах та підприємствах міста, інша передбачає надання фінансової допомоги ОСББ та житловим кооперативам на заходи енергозбереження.

Про це під час пресконференції 6 червня повідомила директор департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Юлія Павлюк.
«Крім чинних програм ми працюємо над впровадженням та реалізацією комплексного проекту модернізації вуличного освітлення в місті. Він передбачає заміну мережі вуличного освітлення протяжністю 2300 км, яка вже морально застаріла, не ізольована та місцями небезпечна. У рамках проекту також заплановано заміну старих ламп освітлення на led-лампи, заміну матеріалів на диспетчерському пункті, заміну дистанційного управління вуличним освітленням тощо. Ці заходи сприятимуть значній економії енергоресурсів у місті», – сказала вона.
Зі свого боку, депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников додав, що за останні два роки у Дніпрі успішно реалізують низку енергоощадних заходів та програм, які демонструють хороші результати.
«Два роки тому ми провели переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку, отримали транш, виконали підготовчі роботи та тендерні процедури. Завдяки цим діям у 84 дитячих садках та школах міста вже ведуться роботи з утеплення покрівель та фасадів, заміни вікон, встановлення індивідуальних теплових пунктів тощо. Крім цього, за дорученням міського голови ми ведемо перемовини з банком щодо збільшення фінансування на 10 млн євро. Ці кошти дозволять нам реалізувати аналогічні заходи щодо поліпшення енергоефективності у ще майже 60 школах та дитячих садках міста наступного року», – розповів Артем Хмельников.
Щодо глобальніших дій, то Дніпро наразі є учасником міжнародної програми, спрямованої на розвиток галузей енергозбереження та протидії зміні клімату.
«Із 30 травня по 5 червня у Дніпрі провели ряд заходів у рамках європейського тижня сталого розвитку. У них взяли участь мешканці міста, зокрема наукова спільнота, молодь, громадські організації та комунальні підприємства. Під час заходів обговорювали досягнення та напрямки енергоефективної галузі, які розвиваються у нашому місті», – зазначив директор департаменту екологічної політики ДМР Олег Семенко.
Він також зауважив, що Дніпро долучився до ініціативи Європейської Комісії, яка має на меті об’єднати європейські місцеві органи влади у добровільне утворення задля спільної боротьби з глобальним потеплінням.
«Таким чином, ми взяли на себе зобов’язання зменшити викиди шкідливого газу СО2 цього року на 30%. У рамках заходу між міською владою та ДТЕК було підписано меморандум, завдяки чому на 10-му енергоблоці встановили нові очисні споруди. У місті стало легше дихати», – підсумував Олег Семенко.
Gorod.dp.ua на Facebook.


Потёмкин  (07.06.19 06:24): Брюнетка в красном секси)) Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (13)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (10)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  В Україні легалізували множинне громадянство (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (6)

•  5 районів Дніпра - без води: Комунальники роблять все можливе, щоб оперативно ліквідувати аварію (6)

•  Льодова арена у Дніпрі поновила роботу після ворожого обстрілу (5)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (5)

•  Судитимуть двох чоловіків, які підпалили автомобіль військовослужбовця в Самарі (5)

•  На житловому масиві Парус встановили колесовідбійний брус, який унеможливить лобові зіткнення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті