Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 15 травня 2025
09:34

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Днепрян учили выживать в экстремальных условиях

Днепрян учили выживать в экстремальных условиях

Секретами выживания в самых трудных и непредсказуемых ситуациях поделился наш земляк, известнейший путешественник Сергей Гордиенко.

Идущая почти три месяца в Украине война миллионы наших граждан заставила столкнуться с проблемой выживания в таких условиях, которые раньше невозможно было представить и в страшном сне. По вине агрессоров-рашистов люди неделями были вынуждены жить в темных подвалах, без света, газа, воды, и считали себя счастливцами, если удалось сохранить жизнь.

Основы выживания в экстремальных условиях сегодня из-за войны пригодятся каждому.

Об этом, о своих путешествиях, о непредвиденных ситуациях во время таких походов рассказал известнейший днепровский путешественник Сергей Гордиенко, об экспедициях которого Городской сайт неоднократно рассказывал.

Об этом «уроке экстремального выживания» Сергея Гордиенко сообщили следующее:

«ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ…

Нова лекція мандрівника в рідному місті - перша від початку повномасштабного вторгнення в Україну рашистських окупантів

14 травня 2022 року (субота) в Центральній міській бібліотеці Дніпра з аншлагом пройшла лекція Сергія Івановича ГОРДІЄНКА за темою "Виживання в екстремальних умовах".

На зустріч з видатним земляком зібралася дніпровська інтелігенція, спортивні туристи, члени міського Товариства німців України (яке буде допомагати в організації цьогорічної великої водної експедиції Сергія Івановича), ветерани АТО, біженці зі Сходу України, студенти і школярі.

Бесіда у невимушеній атмосфері тривала більше півтори години, та ще з півгодини потому - фотосесія на пам'ять із кумиром».

Гости мероприятия благодарили путешественника за интересную и полезную встречу.

Фото со страницы Сергея Гордиенко.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі підлітки знімали на відео людину, що тоне. Чи знайшли дітей та чому ті не допомогли (16)

•  На Дніпропетровщині за рік побільшало на 504 мільйонера (12)

•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (11)

•  Рада визнала останні підвищення тарифів на світло економічно необґрунтованими (10)

•  У Дніпрі пацієнт пограбував сусіда по палаті: поліція затримала зловмисника (8)

•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (7)

•  У Дніпрі поліція шукає підлітків, які знімали на відео потопаючу людину і не допомогли їй (7)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (6)

•  У Дніпрі на Набережній Перемоги у потрійній ДТП Audi «закинуло» на мотоцикл: відео моменту (6)

•  У Дніпрі поліцейські встановили підлітків, які влаштували небезпечні «розваги» на електропотязі (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті