Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 24 липня 2025
21:11

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі грабіжник вихопив сумку з телефоном та грошима у пенсіонерки

У Дніпрі грабіжник вихопив сумку з телефоном та грошима у пенсіонерки

15 вересня на 102 надійшло повідомлення про пограбування в Новокодацькому районі.

Патрульні одразу прибули на місце події. Потерпіла 68-річна жінка розповіла їм, що вона разом із онукою йшла додому, коли до них підійшов невідомий, вихопив сумку і побіг у невідомому напрямку. У сумці був телефон, пенсійне посвідчення, ключі, картки та гаманець з грошима.

Отримавши прикмети зловмисника, патрульні стали відпрацьовувати прилеглу територію. Згодом, вони помітили схожого за описом чоловіка і зупинили його для перевірки. У нього виявили телефон потерпілої та банківські картки. А неподалік, у кущах, сумку заявниці та речі вказаного громадянина. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу та доставили чоловіка до відділку поліції. Його затримано в порядку ст.208 КПК.



Gorod.dp.ua на Facebook.


нет слов  (16.09.22 15:36): чтоб у тебя руки поотсыхали! нашел у кого воровать! интересно, у своей мамы тоже воруешь? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті