Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 14 червня 2025
19:40

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Релокація підприємств: в Україні вдалося зберегти понад 35 тис. робочих місць

Релокація підприємств: в Україні вдалося зберегти понад 35 тис. робочих місць

За програмою релокації 772 підприємства було переміщено з небезпечних регіонів - це дозволило зберегти понад 35 тисяч робочих місць.

Про це повідомив народний депутат та голова податкового комітету Верховної Ради України Данило Гетманцев на сторінці у Facebook, інформує УНН.

За його словами, на самому початку повномасштабної війни в Україні було ініційовано системну релокацію підприємств у більш безпечні регіони. Так, з боку держави логістичну підтримку у перевезенні виробничих потужностей надавали «Укрзалізниця» і «Укрпошта». Фонд державного майна організував пошук майданчиків і пільги з оренди приміщень на новому місці розташування.

«У результаті вдалось зберегти з небезпечних регіонів 772 підприємства (605 з яких вже працюють) та 35 тисяч робочих місць. Це дозволило не тільки зберегти згадані існуючі робочі місця, але й створити ще 7 тисяч нових вакансій», - наголосив він.

Гетманцев також зазначив, що цими підприємствами сплачено вже більш ніж 1,14 млрд грн ЄСВ (єдиного соціального внеску).

«Наразі ще для 261 підприємства шукають нову локацію чи спосіб транспортування, 634 підприємства, які заявляли про бажання переїхати на нове місце, відмовились від цього через деокупацію територій», - додав Гетманцев.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (9)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (5)

•  У Дніпрі патрульні штрафують водіїв-порушників, які паркують свої автомобілі на місцях для людей із інвалідністю. (5)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (5)

•  Калинову перетворюють на пустелю? Чому там масово видаляють тополі (3)

•  у Дніпрі триває оновлення трамвайних рейок для запуску низькопідлогових трамваїв (3)

•  Водіям Дніпра нагадали правила проїзду перехресть із круговим рухом (3)

•  Парк імені Володі Дубініна стає місцем системного вандалізму (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
406
будинків ОСББ та ЖБК оновлені у Дніпрі у 2023 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті