Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 17 липня 2025
14:07

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Заміна вікон, ремонт прогонів: у Дніпрі продовжують ремонтувати житловий фонд

|«« «« »» »»|

У багатоквартирному будинку за адресою: вул. Молодогвардійська, 9 виконують ремонт під’їздів.

Роботи проводяться за зверненням мешканців до Бориса Філатова під час прийому міського голови. Попри складні часи та економічні виклики у місті продовжують системно вирішувати нагальні проблеми дніпрян.

«Закінчуємо встановлювати вікна (металопластикові енергоощадні склопакети), ремонтуємо сходові клітки (штукатуримо, білимо, фарбуємо). Наступного тижня роботи плануємо цілком закінчити. Мешканці звернулися до міського голови з проханням здійснити такі оновлення і за його дорученням виконуємо ремонтні роботи», — зазначив начальник дільниці КП «Жилсервіс-5» Олег Золотаревський.

Мешканка згаданого будинку Тетяна Федорівна розповідає:

«Дому вже понад 60 років, подібних ремонтів ніколи не проводилося. Власними силами робили косметичні роботи, але такого комплексного підходу не було!».

Gorod.dp.ua на Facebook.


Глеб  (17.03.23 17:23): Как обычно никакой конкретики. В скольких домах и что сделано не написано. Наверно стыдно писать.. Відповісти | З цитатою
Вопрос  (17.03.23 16:07): Интересно, по какому принципу выбираются дома (адреса)? У нас на Красном камне во многих домах заменили окна на лестничных пролётах, установили евро пакеты-двери за входными металлическими в подъездах. Выполнили там малярно-штукатурные работы. В соседнем доме ул. Ю. Кондратюка, д. 5 сделали, а в доме 7 нет. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (13)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (10)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  5 районів Дніпра - без води: Комунальники роблять все можливе, щоб оперативно ліквідувати аварію (6)

•  В Україні легалізували множинне громадянство (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (6)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (5)

•  Льодова арена у Дніпрі поновила роботу після ворожого обстрілу (5)

•  Судитимуть двох чоловіків, які підпалили автомобіль військовослужбовця в Самарі (5)

•  На житловому масиві Парус встановили колесовідбійний брус, який унеможливить лобові зіткнення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті