|«« | «« | »» | »»| |
Дніпро продовжує забезпечувати українських бійців технікою та оснащенням і залишається лідером країни у допомозі армії.
Нині чергова партія на передову — це близько сотні одиниць найнеобхіднішого. Насамперед дрони, тепловізори та рації.
«Воно нам дуже потрібно — для виконання завдань. Це елементи нашої системи зв’язку, і їх дуже не вистачає. А виконувати завдання потрібно — і в нашій ланці управління, в ланці бригад ТрО, які на нулі», — сказав військовий Євген.
Крім цього, оборонцям надали замовлену ними комп’ютерну техніку та антени-підсилювачі.
Загалом за період повномасштабної агресії Дніпро витратив на потреби оборони і обороноздатність міста майже 3,5 млрд грн. Мер Борис Філатов наголосив: місто і далі робитиме все для допомоги армійцям на передовій.
«Зараз, як і щотижня, ми надаємо допомогу нашим оборонцям на декілька мільйонів гривень. Це різне обладнання. І далі продовжуємо працювати», — сказав він.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |