Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 02 декабря 2023
22:59

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Голову Підгородненської міської ОТГ Андрія Горба відсторонили від посади

Голову Підгородненської міської ОТГ Андрія Горба відсторонили від посади

26 вересня о 16-00 відбулась сесія Підгородненської міської ради.

Депутатський корпус в черговий раз вимагав від Горба внести в порядок денний проєкт рішення про відсторонення його від посади. Після тривалих словесних баталій Андрій Горб відмовив у внесенні цього питання в порядок денний, потім – оголосив перерву, а згодом взагалі сказав, що “сесія закрита”.

У свою чергу, депутати, оголосили, що в такому випадку вони збирають сесію самостійно, таке право передбачено Регламентом ради та Законом України “Про місцеве самоврядування”.

Тож депутати Підгородненської міської ради обрали головуючого серед присутніх. Залишаючись в сесійній залі, вони під головуванням депутата Романа Ворона додали до порядку денного два питання: про відсторонення Андрія Горба та відсторонення секретаря міської ради. Після цього депутатський корпус нарешті зміг проголосувати.

Таким чином Андрія Горба відсторонили від займаної посади 20 голосами “ЗА”. Загалом рада складається з 25 депутатів.

Також проголосували й за друге питання у порядку денному: “звільнення” секретаря міської ради – “ЗА” 15 депутатів.

Після цього народні обранці обрали серед свого складу секретаря. Ним став Моргун Віталій Юрійович. Рішення підтримали 19 депутатів.

Далі сесія продовжилась в робочому режимі, депутатський корпус ухвалив необхідні для громади рішення, зокрема, з земельних питань. Не обійшли стороною й допомогу ЗСУ. Вирішено, спочатку провести аналіз можливостей бюджету, а після чого скорегувати суму допомоги, можливо навіть у бік збільшення «розпіарених»Горбом 15 млн грн.

На жаль, в порядку денному Горба, був відсутній пункт допомоги постраждалим від ракетного удару містянам. Депутати взяли це питання під особливий контроль, будуть підготовлені проєкти відповідних рішень.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цитата:
Предлагаю приобщиться к инициативе, направив непосредственно свои заработки на нужды войск. Также я обращаюсь и к руководителям госведомств и особенно – правоохранительным органам, имеющим многомиллиардные бюджеты, но направляют их на запугивание бизнеса и местного самоуправления. Вы же знаете, что эти ресурсы также можно частично использовать и для повышения обороноспособности страны.
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
90
років Мерефо-Херсонському мосту

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте