Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 08 липня 2025
06:32

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі нагадали правила безпеки на кризі

|«« «« »» »»|

У Дніпрі ДСНС разом із представниками департаменту громадського порядку і цивільного захисту ДМР нагадали містянам правила поведінки на водоймах взимку.

«Виходити на лід можна, якщо він не тонший за 7 сантиметрів. Якщо пересуватися планує група осіб, товщина криги має бути мінімум 15 сантиметрів. Під час зимової риболовлі лунки мають бути за 3 метри одна від одної. Також потрібно подивитися на колір льоду, якщо він зелений, то є небезпечним і ступати на нього не можна», – нагадує рятувальник Артем Приймак.

З початку року у нашій області зафіксовано 91 нещасний випадок на воді. З них 81 закінчився летально.

«Крига є місцем підвищеної небезпеки, а зимовий період є напруженим та важким у роботі рятувальників. Міськрада Дніпра постійно взаємодіє з ДСНС. Цього року на сесії була виділена допомога (субвенція) в розмірі 3 млн грн на придбання водолазно-рятувального оснащення, водолазних костюмів, в тому числі і зимових», – зазначила Олена Кравчук, представниця департаменту громадського порядку та цивільного захисту ДМР.

Рятувальники оснащені всім необхідним, але вкотре попереджають мешканців, що долю краще не випробовувати!

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (16)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (11)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (10)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (8)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (7)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)

•  З 1 липня стандарт напруги 230 вольт замість 220 вольт: що це означає та чи є ризики (4)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті