Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 14 июля 2025
20:23

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре появился новый оркестр

|«« «« »» »»|

В Днепровской областной филармонии состоялись две яркие презентации.

Во-первых, здесь появился новый камерный оркестр. Его концерт-презентация вызвала восхищение ценителей классической музыки.

А еще здесь была представлена новая программа коллектива бандуристок «Этника», которая раскрыла звучание бандур в новой, современной интерпретации.

Подробней об этих концертах в филармонии имени Когана рассказали:

«У Дніпровській обласній філармонії імені Л. Б. Когана провели концерт-презентацію камерного оркестру. 

Кращі шедеври барочної музики, нові відкриття витонченої фольклористики Левка Колодуба, неперевершені солістки-віолончелістки в концерті Вівальді. Цей концерт був зітканий із атмосферних та щемливих мелодій. 

Камерна музика створена для виконання у невеликих приміщеннях, тому концерт провели у малій залі філармонії за участі найкращих музикантів, віртуозів своєї справи. На сцені виступили солісти Андрій Рахманін (скрипка), Наталя Гудим (вілончель), Марина Устенко (віолончель) під керівництвом диригента Айдара Торибаєва. 

У концертній програмі прозвучали твори Антоніо Вівальді, Левко Колодуба, Джоаккіно Россіні, Йоганна Себастіана Баха, Фріца Крейслера. 

Також була презентована BANDURA COVER SHOW — особлива концерта програма, яка познайомила з іншою, новою стороною бандури! 

Це - зовсім інше, унікальне звучання! В програмі були представлені твори зарубіжних виконавців, таких як: Sting, Imagine Dragons, Eagles, Adele, Lana del Rey, та відомі українські виконавці: Океан Ельзи, Тіна Кароль, Артем Пивоваров, DOROFEEVA, Кузьма Скрябін та інші.

Цих виконавців ви щодня слухаєте у своїх плей-листах, а ми розповіли їх нову, зовсім іншу музичну історію! 

Це чудове музичне шоу створили наші музиканти:

Дует бандуристок «ЕТНІКА» у складі Вероніки БЕРЕЖНОЇ та Ольги БІЛОВОЇ; Богдан ЦОРКАН (бас-гітара); Андрій КОЛОМІЄЦЬ (кахон).

Запрошуємо усіх бажаючих насолодитися шедеврами світової та української музики!».

Видео с концерта можно посмотреть здесь.

Фото и видео – Днепропетровский облсовет, Днепровская филармония имени Когана. 

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (9)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (8)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (6)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (6)

•  5 районів Дніпра - без води: Комунальники роблять все можливе, щоб оперативно ліквідувати аварію (5)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. стоимость проезда в электротранспорте и метрополитене с января 2025 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте