Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 13 липня 2025
06:40

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Опалювальний сезон у Дніпрі почався не для всіх

Опалювальний сезон у Дніпрі почався не для всіх

Опалювальний сезон, який стартував у Дніпрі більше двох тижнів тому, розпочався далеко не для всіх містян.

На гарячу лінію Телеканалу D1 звернулися мешканці будинку №74, що на Запорізькому шосе. Люди обурені: тепла в їхніх квартирах досі немає. Куди тільки не зверталися з проханням допомогти. Міська влада скарги просто ігнорує.

П’ятнадцять градусів – саме така температура в квартирах мешканців трьох під’їздів будинку №74, що на Запорізькому шосе.

Чому батареї у квартирах мешканців холодні – люди висувають свої здогадки. Ніякого обстеження, чому в трьох під’їздах майже відсутнє опалення комунальники не робили.

Найбільше, що обурює мешканців, що їм доведеться сплачувати за неіснуюче тепло. Аби не замерзнути люди вмикають обігрівачі, тож доведеться більше платити і за електроенергію.

Більше подробиць – у телесюжеті:

Gorod.dp.ua на Facebook.


будь моя воля...  (06.12.23 13:25): я бы им ещё и свет отключил, и воду! Может тогда начали бы думать башкой своей, что если в доме, в котором больше десятка подъездов, нет отопления только в трех, то проблема не в городской власти, а в доме, которым занимается конкретная управляющая компания. Но никто даже не заикается о том, что они обращались к управляющей компании. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (12)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (10)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (7)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (4)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті